Keller Williams Platinum Realty - Corinna Bortz
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 6 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  ac
  25 SPRUCE ST, MOHNTON, PA 19540
  Listing Courtesy Of: Realty One Group Exclusive, 4849756400, Todd M Sell
  I ri - 2 354 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (17d)
  2 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  10 MAPLEWOOD UNIT 5-B AVE #5B, MOHNTON, PA 19540
  Listing Courtesy Of: Commonwealth Real Estate LLC, 6103789900, John M Chiarelli
  I ri - 19 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  ac
  106 W 35TH ST, READING, PA 19606
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Platinum Realty, 6108981441, Peter Heim
  I ri - 1 200 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  2521 GIRARD AVE, READING, PA 19609
  Listing Courtesy Of: United Real Estate Strive 212, 6103720212, Frank J. Ramos
  I ri - 280 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  3401 PERKIOMEN AVE, READING, PA 19606
  Listing Courtesy Of: RE/MAX Of Reading, 6106702770, Mary Brickner
  I ri - 31 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  407 CREST CIR, MOHNTON, PA 19540
  Listing Courtesy Of: Berkshire Hathaway HomeServices Homesale Realty, 7173930100, Lyndsay Evans
  I ri - 196 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  113 N 3RD ST, READING, PA 19601
  Listing Courtesy Of: Century 21 Gold, 6107792500, Joshua J Haines
  I ri - 27 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  18 PINE WOODS CT, READING, PA 19607
  Listing Courtesy Of: Horning Farm Agency, 6102865183, David C Gibson
  I ri - 6 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  4503 PHEASANT RUN, READING, PA 19606
  Listing Courtesy Of: RE/MAX Of Reading, 6106702770, Edwin R Spayd
  I ri - 672 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  314 PARKVIEW RD, READING, PA 19606
  Listing Courtesy Of: RE/MAX Of Reading, 6106702770, Becky A Johnson
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Corinna Bortz
  Numri i licencës: RS355912
  Keller Williams Platinum Realty

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  bvrt1cv8p5u696len8pg.png
  Keller Williams Platinum Realty
  60 Commerce Drive Wyomissing, PA 19610
  Zyrë

  Corinna Bortz
  REALTOR® RS355912
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.